Poznajmy się

Firma Volumetric koncentruje się głównie na działalności deweloperskiej. Jest częścią Grup Volumetric – rodzinnego holdingu z siedzibą w Mataro nieopodal Barcelony.

Przez ponad 10 lat działalności w Polsce, udało nam się potwierdzić swoją stabilną pozycję na rynku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy osiem osiedli lub budynków w Warszawie, Kielcach i Markach. Obecnie przygotowujemy kolejne  inwestycje i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

Łącznie oddaliśmy do użytku ponad 700 mieszkań i domów , co daje spółce  mocną pozycję na warszawskim i ogólnopolskim rynku nieruchomości. Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cały zespół firmy i wszyscy współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Nasze umiejętności i wiedza są zawsze do dyspozycji naszych klientów.

Volumetric SL

Grup Volumetric SL jest holdingiem, którego wiodącą działalnością jest budownictwo deweloperskie. Specjalizuje się w następujących dziedzinach: Land Development, Property Management (wynajem mieszkań, hal przemysłowych i lokali usługowych) oraz działalności dewelopersko-budowlanej, przede wszystkim w Katalonii. W ciągu ostatnich trzech lat firma zrealizowała ponad 550 mieszkań oraz projekty handlowe i hale przemysłowe o łącznej powierzchni ponad 80.000 m2.

Odwiedź stronę

Facebook