Zrealizowaliśmy

Kamienica Muranów

Warszawa Centrum, ul. Dzielna 72

Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, połączenie wielkomiejskiego rytmu i spokojnego azylu. Kamienica Muranów to szeroki wybór mieszkań, od niewielkich metrażowo kawalerek do przestronnych apartamentów.

Wille Miejskie Ryżowa

Warszawa Włochy, ul. Ryżowa 30/32

Nowy sposób na mieszkanie – w mieście, a mimo to w spokoju i bezpieczeństwie. Osiedle złożone jest z sześciu willi. W strukturze mieszkań znajdziemy kawalerki, lokale 2 i 3 pokojowe z aneksami kuchennymi oraz zamkniętymi kuchniami oraz lokale 4 pokojowe.

Osiedle Hippodrom

Warszawa Służewiec, ul. Bokserska 2

Inwestycja Hippodrom jest skierowana do dynamicznych, aktywnie spędzających czas ludzi. To kameralny, 4-kondygnacyjny budynek z 28 apartamentami, z których większość posiadać będzie ogrody zimowe. Lokalizacja zapewnia niezmąconą miejskim hałasem ciszę.

Osiedle Sokratesa

Warszawa Bielany, ul. Sokratesa 5

Osiedle Sokratesa położone jest na Bielanach – jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych warszawskich dzielnic. Kameralny zespół tworzą cztery budynki otaczające zielony dziedziniec. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają szybki dojazd do centrum.

Jagiellońska Point

Kielce, ul. Jagiellońska

Jagiellońska Point to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Osiedle Szaserów II etap

Warszawa Praga Południe, ul. Szaserów

Projekt Osiedle Szaserów docelowo będzie składał się z dwóch budynków, realizowanych u zbiegu ul. Tyśmienickiej, Szaserów i Podhajeckiej. Całość zaprojektowana została w duchu nowoczesnej, przyjaznej dla mieszkańców architektury.

Dom na górce

Warszawa Bemowo, ul. Dywizjonu 303

Dom na górce położony jest w dzielnicy Bemowo przy ulicy Dywizjonu 303. Lokalizacja zapewnia łatwą i szybką komunikację z centrum miasta oraz okolicznymi obiektami handlowymi i terenami zielonymi.

Poszukujemy działek

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy gruntów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Facebook