Poznajmy się

Działalność firmy Volumetric koncentruje się na działalności deweloperskiej, w sektorze mieszkaniowym. Spółka jest częścią Grup Volumetric – rodzinnego holdingu z siedzibą w Mataro nieopodal Barcelony.

Przez ponad 13 lat działalności w Polsce, udało nam się zbudować stabilną pozycję na rynku. Stworzyliśmy dla Naszych Klientów wiele mieszkań i domów-  w Warszawie, Kielcach i Markach. Obecnie przygotowujemy kolejne inwestycje na terenie Warszawy i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

Zadowolenie i uznanie klientów jest naszym priorytetem i siłą napędową do codziennej, coraz lepszej pracy. Cały zespół firmy i wszyscy jej współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług. Uczestniczymy w kilkunastu szkoleniach z różnych dziedzin powiązanych z działalnością deweloperską rocznie – nasze umiejętności i doświadczenie są do Twojej dyspozycji. Nie jesteśmy dużą korporacją, co pozwala nam sprawnie, elastycznie i indywidualnie podchodzić do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Jesteśmy od kilku lat członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i przestrzegamy zasad Kodeksu Dobrych Praktyk, zaakceptowanego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Poznaj nasze spółki.

Volumetric SL

Grup Volumetric SL jest holdingiem, którego wiodącą działalnością jest budownictwo deweloperskie. Specjalizuje się w następujących dziedzinach: Land Development, Property Management (wynajem mieszkań, hal przemysłowych i lokali usługowych) oraz działalności dewelopersko-budowlanej, przede wszystkim w Hiszpanii. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, w Rumunii i na Węgrzech.

Odwiedź stronę

Facebook